Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

První seznámení s fórem

Závazná pravidla, oficiální dokumenty, formulování cílů.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

První seznámení s fórem

Příspěvekod Plyšáček » 30.12.2015 13:32:45

TÉMA SEZNAMUJÍCÍ NOVĚ PŘÍCHOZÍ S NEJDŮLEŽITĚJŠÍMI ZÁLEŽITOSTMI A TAKÉ PRAKTICKÝMI INFORMACEMI KOLEM PROVOZU FÓRA

Dovolte mi, abych vás jako administrátor v kostce provedl tématy týkajícími se našeho diskusního fóra Říše Pedonia. Najdete zde většinu odpovědí na nejrůznější otázky, které vás mohou napadnout.

 • Pedonia je neformální komunita lidí, které spojuje společný prvořadý zájem - láska k holčičkám. Základní pravidla, stanovení cílů, vize a perspektiva komunity jsou vyjádřeny v dalších dokumentech v sekci Stanovy. V souvislém textu si je můžete projít pod záložkou O nás.
 • Nejsme a pravděpodobně nikdy nebudeme registrovaným občanským spolkem. Veškeré vztahy zde fungují pod přezdívkami (nicky). Pokud se někdo rozhodne sejít se s někým osobně a odhalit tak svoji pravou identitu, je to čistě jeho soukromá akce. Doporučujeme jistou opatrnost. Ačkoliv se nevěnujeme nezákonným aktivitám, sama pedofilie je poněkud citlivé téma.
 • O celé diskusní fórum se starají Administrátoři, kteří rovněž ručí za diskrétnost, utajení veškerých citlivých údajů o uživatelích a za legálnost webu. Na pomoc si postupně vybírají své pomocníky - Moderátory.
 • Platí zde pravidla, která intuitivně vytuší každý slušný člověk. Nejsou vypsána do titěrných detailů, ale nikdo s čistými záměry by se neměl dostat do potíží.
 • Nastane-li ze strany uživatele nějaké pochybení, bude upozorněn administrátory či moderátory prostřednictvím Soukromé zprávy (sz) nebo tzv. Varováním.
 • Bude-li se jednat o závažnější prohřešek, opakované neuposlechnutí pokynů nebo úmyslné porušení pravidel, může nastat zabanování uživatele (BAN) na různě dlouhou dobu. Zabanovaný uživatel může komunikovat prostřednictvím emailu, případně psát do Návštěvní knihy jako nepřihlášený host, ovšem uvede svůj nick.
 • Při registraci uvádějte pravdivé údaje a hesla si pečlivě poznamenejte.
 • Váš nick (uživatelská přezdívka) musí splňovat Pravidla fóra (konkrétně 3. bod desatera). Vymýšlejte pouze vhodná slova, aby se dala bez potíží vyslovit a aby obsahovala pouze písmena české abecedy. První písmeno nechť je velké a ostatní malá. Na čísla a jiné znaky zapomeňte. V tomto budu nekompromisní. Na jiných webech po celém světě jsou ledajaké nicky, ale u nás nebudeme komunikovat s nic neříkajícími kódy.
 • Máte-li již nějaký známý nick v jiné komunitě, upravte jej pokud možno tak, aby splňoval naše podmínky a zároveň abychom stále poznali, že jste to vy. Zvolíte-li si zcela nový nick, bylo by dobré v poli profilu Osobní moto uvést svůj původní.
 • Avatarka pro nováčky i registrované uživatele je přednastavena. Je to dívka ze záhlaví našeho fóra, jakási avatarka celé komunity. Bude však vhodnější, když si každý vybere svoji avatarku či "profilovou fotku". Pokuste se vybrat si takovou, aby maximálně vystihovala vaše cítění a založení.
 • Po registraci si nejprve vyplňte další údaje v profilu - z těch dobrovolných samozřejmě jen ty, které chcete uvádět. Raději žádný údaj, než nepravdivý.
 • Po zaregistrování se stáváte automaticky tzv. Novým členem fóra (zkráceně hodnost Nováček). Doporučuji přečíst si, pokud jste tak ještě neučinili, stěžejní text pod záložkou O nás. Na konci textu budete odkázáni na téma Zápisy nováčků, ve kterém máte ideální příležitost pozdravit ostatní členy.
 • Jakmile napíšete 5 příspěvků do jakéhokoliv fóra, subfóra či tématu, stáváte se automaticky tzv. Registrovaným uživatelem (zkráceně hodnost Uživatel) a máte více oprávnění než Nováček.
 • Rušení uživatelských účtů nebudeme vůbec zavádět. To provedeme pouze u nováčků, kteří za dobu 3 let nenapíší jediný příspěvek.
 • Každý může zapisovat do témat, která již existují, nebo tvořit svá vlastní. Rozhodně si prostudujte Pravidla pro tvorbu příspěvků, ať nám nepřiděláváte práci.
 • Témata jsou obvykle odemčena (lze k nim přidávat další příspěvky). Některá témata jsou však zamčena, a to trvale (Stanovy), jiná jen dočasně - budou odemykána podle naplánovaného časového rozpisu.
 • Velice praktické je sledovat tzv. Aktivní témata. Potom vám nic neunikne a i když třeba nečtete vše, máte alespoň přehled, čím komunita aktuálně žije.
 • Pokud nemáte představu, jaká témata naleznete v jakém fóru či subfóru, najeďte si ukazatelem myši na název fóra či subfóra a zobrazí se vám bublinová nápověda s výstižným popisem.
 • Nemáte-li jistotu, zda vaše téma patří například do GL témat nebo do Odborné sekce, napište mi nebo zvolte sami a počkejte, co s ním udělám. Pokud totiž své téma zařadíte či pojmenujete nevhodně, přesunu a opravím vám je.
 • Každý má možnost smazat svůj příspěvek, pouze z oprávněných důvodů, do 3 hodin. Editovat jej může do 6 hodin. Poté již pouze s asistencí adminů nebo moderátorů.
 • Pokud byste kdykoliv zpozorovali závadný příspěvek - např. evidentní Dětskou pornografii (DP) nebo například příspěvek vyzrazující něčí identitu, neprodleně jej nahlaste (ikona se symbolem vykřičníku).
 • Pokuste se vyjadřovat spisovně. Před odesláním si svůj příspěvek vždy nejprve pečlivě pročtěte. Vše, co zde napíšeme, nás prezentuje v očích veřejnosti.
 • Osobní zprávy typu sms si na fóru laskavě odpusťte nebo si vyměňujte prostřednictvím sz. Fórum není chat pro přátele, co si potřebují popovídat.
 • V diskusích vítáme každý názor, i sebevíce kontroverzní, avšak nesmí vyjadřovat neúctu k dětem nebo propagovat sex s nimi.
 • Pokud nemáte jistotu, zda danou fotku můžete uveřejnit na fóru, pošlete mi odkaz na ni nejprve prostřednictvím sz a já se k ní vyjádřím.
 • Zásadní záležitosti můžete řešit přímo se mnou - například změna nicku, žádost o vstup do Clubu Pedonia, návrhy na spolupráci atd.
 • Záležitosti čistě technického rázu prosím řešte spíše s administrátorem Ascem.
 • Oba pracujeme na tomto projektu nesmírně rádi, a ačkoliv za tuto činnost nemáme žádnou odměnu (naopak já jsem zatím jediným sponzorem), velice nás naplňuje a rádi vám se vším pomůžeme.

Další dotazy či podněty pište prosím do subfóra Podněty.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

První seznámení s fórem

Příspěvekod Plyšáček » 14.2.2016 19:41:39

Náš úžasný kancléř Asce, který je zároveň v roli webmastera a administrátora, vytvořil ukázkový

Návod pro tvorbu příspěvků - BBCode

Velice doporučujeme každému, kdo netuší, JAK SE PRACUJE S ODKAZY, JAK SE VKLÁDAJÍ OBRÁZKY, VIDEA AP. Je napsán nesmírně fundovaně, přesto jej snad pochopí i vaše babička. Vy, kdo to neumíte, zkuste si toto téma opravdu pečlivě prostudovat. Není v našich silách každému jednotlivě vysvětlovat, jak na to, nebo to po každém opravovat. Děkujeme.

Dále se prosím alespoň seznamte s našimi IKONAMI TÉMAT

Ikony témat - vysvětlivky

O POKYNECH K CHOVÁNÍ NA FÓRU a důležitých informacích K TVORBĚ PŘÍSPĚVKŮ a zásazích administrátorů pojednává důležité téma

Vkládání příspěvků a administrátorská práce

Součástí fóra je také CHAT. Doporučujeme prostudovat si zvyklosti a pokyny v tématu

CHAT - zprovoznění, seznámení, pokyny

Zpět na “STANOVY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host