Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Film La Robe du soir

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Film La Robe du soir

Příspěvekod Max » 13.9.2016 0:35:19

La Robe du soirČSFD
Drama
Francie, 2009, 95 min

Dvanáctiletá Juliette je, stejně jako několik jejích spolužáků, zamilovaná do paní Smolenské, učitelky výrazné stylovým oblékáním a nevázanými a provokativními mravy v její třídě. Juliettino okouzlení se brzy zvrhne v posedlost, která násilně odkrývá skutečnosti o dívce i její učitelce.

Film je to dosť zaujímavý, pretože sa zaoberá aj našou tématikou detskej sexuality. Konkrétne kontroverzná sexuálna výuka v školskom zariadení, kde sa veselo rozpráva o orálnom sexe, prcaní atď.
Účinkuje tam celkom pekná dievčina, čo na 12 vôbec nevyzerá - skôr na menej. Vo filme sa vyskytujú scény s dievčinou, ktorá ma na sebe spodné prádlo a kľudne sa tam tak promenáduje. Jej starší brat jej taktiež veľa súkromia nedodáva a keď ju pristihne pri obliekaní, tak má na ňu nevhodné poznámky typu, že nemá tam čo ešte skrývať a podobne.

Obrázek
Film je možné zhliadnuť s českými titulkami na YouTube.

Zpět na “OSTATNÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti